Witamy na naszej stronie!


Cabrio Serwis jest pierwszą firmą w Polsce specjalizującą się wyłącznie w naprawach automatyki dachów w kabrioletach.


Przeczytaj jak to się zaczęło:Mam na imię Hubert. Kabriolety to moja pasja, która trwa od 2006 roku. Zaczęło się niewinnie...
od przejażdżki BMW e30. Rok później posiadałem już swoje BMW e36, oczywiście w wersji z otwieranym dachem. Zarejestrowałem się też na forum miłośników kabrioletów www.cabrio-club.pl. Tak zaczęła się moja przygoda z rozwiązywaniem problemów z dachami i pomaganiem innym użytkownikom "bezdaszników". Przez ostatnie piętnaście lat pomogłem już wielu osobom w przywróceniu ich kabrioletów do stanu pełnej funkcjonalności. Mój nick to skoh85, zachęcam do zapoznania się z opiniami na mój temat. 


Firma Cabrio Serwis świadczy usługi w zakresie konserwacji, usuwaniu wszelkiego rodzaju usterek mechanicznych, elektrycznych, wymiany tylnych szyb, poszyć dachu oraz naprawie nieestetycznie odstających podsufitek. Śmiało mogę powiedzieć, że posiadam sporą wiedzę na temat składanych dachów popartą doświadczeniem zdobytym na przestrzeni tych kilkunastu lat oraz doktoratem z zakresu mechatroniki. Ciągła aktywność zawodowa na Politechnice pozwala mi rozwijać nie tylko praktyczną wiedzę, ale również teoretyczną oraz być na bieżąco z nowinkami technicznymi i przemysłem automotive. Dziękuję za odwiedzenie naszej strony i życzę wielu słonecznych dni z wiatrem we włosach.